+420 602 586 990‬ efrig@seznam.cz

Dodávka a montáž
průmyslových klimatizací

Komerční prostory

Hledáte spolehlivou klimatizaci pro vaše komerční a provozní prostory? Ať už potřebujete řešení pro kanceláře, komerční objekty, ordinace, nemocnice, skladiště léčiv nebo pro specifické provozní místnosti jako serverovny či rozvodny, naše služby dodávky, montáže a servisu vám přinesou optimální klimatické podmínky. Naším cílem je poskytnout ideální řešení pro střední a velké projekty, včetně nákupních center, restaurací či penzionů. Spolehněte se na naši odbornost a zajistěte si prostředí, kde je vzduch stále svěží a teplota ideální.

SERVIS

dílenská oprava klimatizací s přechodem na ekologické chladivo

VÍCE INFORMACÍ

LIKVIDACE

ekologická likvidace nefunkčních klimatizací

VÍCE INFORMACÍ

Výhody průmyslových klimatizací

N

TEPLOTNÍ A VLHKOSTNÍ REGULACE

N

CHLAZENÍ ZAŘÍZENÍ A OCHRANA PRODUKTŮ

N

PÉČE O ZAMĚSTNANCE A ZVÝŠENÍ PRODUKTIVITY

Průmyslové klimatizace jsou klíčovým prvkem pro udržení efektivního, bezpečného a produktivního provozu v různých průmyslových a komerčních prostředích.

Máme certifikát Ministerstva životního prostředí

Certifikát jsme obdrželi od MŽP pro servis zařízení obsahujících regulované látky, instalaci, kontrolu, opravy a údržbu těchto zařízení včetně jejich likvidace. Tento certifikát mají i technici firmy.

Jsme vlastníky certifikátu na klimatizace TOSHIBA

Nabízíme dodávky a montáže klimatizací TOSHIBA. Naši technici se každoročně školí za účasti rakouských přednášejících z firmy AIR COND.

Certifikát firmy WEISSHAAR

Rovněž máme certifikát firmy WEISSHAAR k montáži a servisu zařízení, které se často používá ke klimatizaci jeřábových kabin, velínů, dispečinků aj.

Zaujali jsme vás?